• "Nie licz dni! Spraw, by dni się liczyły!"

• 23 czerwca w Naszym Zespole mieliśmy piękną i wzruszającą uroczystość. Na zasłużoną emeryturę przeszły trzy wyjątkowe osoby, wybitni specjaliści i wspaniali ludzie: Janina Nowicka, Krzysztof Radziwilski i Eugeniusz Majas. Akademia przygotowana przez panie: Monikę Maron i Justynę Grabowską była testem, egzaminem dla przyszłych emerytów. Wszyscy zdali go bezapelacyjnie i dlatego z uśmiechem na twarzy, radością w sercu i miłymi (mamy nadzieję) wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia mogą przejść na swoje najdłuższe i najpiękniejsze wakacje!

Dziękujemy za wszystko i życzymy spełnienia marzeń, na nowej, pięknej drodze Waszego życia.

Anna Rogozińska

• WOJTEK LAUREATEM

• Wojciech Marciniszyn, uczeń klasy II SP, został Laureatem Powiatowego Konkursu Plastycznego „Rodzina - od niej wszystko się zaczyna”. Gratulujemy!

• Szkolne spotkanie niespodzianek

• 20.06.2022

Uczniowie klasy I i II LOSM oraz VIII SP poniedziałkowe popołudnie i wieczór spędzili w szkole wraz z opiekunami. Celem tego spotkania było integracja grupy, rozwijanie kompetencji emocjonalno - społecznych oraz spędzanie wolnego czasu poprzez zdrowy i aktywny styl życia

Anna Bekter

• BEZPIECZNE WAKACJE

• 20 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lub. panią asp. Ludmiłą Mroczkowską. Tematem przewodnim było BEZPIECZEŃSTWO w czasie wakacji oraz zachowania ryzykowne!!!

Anna Bekter, pedagog szkolny

• XXVIII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

• 1 czerwca 2022

Po raz kolejny w Międzynarodowym Dniu Dziecka w siedzibie parlamentu zebrał się Sejm Dzieci i Młodzieży. Przypomnijmy, że województwo warmińsko-mazurskie reprezentowali Nasi uczniowie: Mikołaj Ruciński i Julian Dajos (obaj z klasy II LOSM). Stolicę odwiedzili wraz z opiekunem, panią Anią Orłowską.

• Dzień Dziecka

• 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyło się wiele atracji. Jedną z nich były występy uczniów w "Mam Talent". Zaprszamy do obszernej fotorelacji.

• UROCZYSTE PODPISANIE UMÓW WSPÓŁPRACY

• 31 maja 2022r. w Naszym Zespole Szkół miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Zostały uroczyście podpisane nowe umowy współpracy ze służbami mundurowymi, tym razem bezterminowo, co świadczy o spójnej współpracy i satysfakcjonujących relacjach z przedstawicielami Służb. Przypomnijmy, że współpracujemy z IV Pułkiem Chemicznym w Brodnicy, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim, Komendą Powiatową Policji w Nowym Mieście Lubawskim, Krajową Administracją Skarbową - Oddział Celny w Iławie, Zakładem Karnym w Iławie. Uroczystego podpisania umów dokonali: wójt Gminy Biskupiec pan Arkadiusz Dobek, dyrektor Zespołu Szkół w Bielicach pani Marzena Gapska oraz przedstawiciele Służb Mundurowych.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy, że przez kolejne lata będzie ona równie owocna, jak do tej pory

Anna Rogozińska