• Trenuj ze Strzelcem w ferie zimowe!

• Drodzy uczniowie klas 8 szkół podstawowych z powiatu Nowomiejskiego oraz Iławskiego i nie tylko! Brakuje wam pomysłów na fajne spędzanie ferii zimowych? Specjalnie dla Was Jednostka Strzelecka 1030 Bielice organizuję w poniedziałek 23 stycznia 2023 w godzinach 8:30-13:00 "Ferie ze Strzelcem" podczasz których poznacie podstawy musztry, postawy z bronią, pierwszą pomoc w nagłych przypadkach oraz wiele innych zagadnień wojskowych.

Co zrobić aby się dostać na szkolenie?

Do 17 stycznia 2023 wystarczy przesłać potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail jednostkastrzelecka1030@gmail.com oraz wypełnić kartę kwalifikacyjną (link poniżej) którą każdy z uczestników musi dostarczyć w dniu szkolenia.

Szkolenie jest darmowe, każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Do zobaczenia!

• ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

• Szanowni Państwo, już dziś - zanim pochłoną nas przygotowania do wigilijnej kolacji, życzymy Wam pięknych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia 🌟🎄oraz szczęśliwego Nowego Roku 🎉

Jednostka Strzelecka 1030 Bielice

• ŚWIĄTECZNE WYPIEKI

• 17.12.2022 - sobotnie szkolenie strzeleckie

• Rok 2022 kończymy 10-godzinnym szkoleniem strzeleckim (17.12.2022)

Podczas szkolenia zostały powtórzone między innymi podstawy z:

- musztry

- pierwszej pomocy

- taktyki czarnej

- wojskowego Angielskiego

- łączności

- wyposażenia wojska Polskiego

Na sam koniec odbyły się działania zgrywające przyjmujące założenie zadymienia budynku, ewakuacji rannych, przeszukania obiektu oraz terenu pod względem zagrożenia terrorystycznego oraz transport terrorystów pod wskazany cel.

Rok 2022 uważamy za zakończony, do zobaczenia w przyszłym roku 2023

Wiktor Karbowski

• Jasełka

• Wychowawczyni klasy I wraz z wychowankami przygotowali przedstawienie - Jasełka, które przedstawili na spotkaniu z rodzicami w dniu 13 grudnia. Dzieci z zaangażowaniem odgrywały swoje role. Wstępem do jasełek były kolędy wykonywane z akompaniamentem instrumentów. Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera. Niespodzianką był mini turniej wiedzy Dziś pytanie, dziś odpowiedź.  Szczególne podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie kostiumów dla dzieci.

Teresa Lewandowska

• Akcja "Świąteczna Paczka"

• 12.12.2022

W dniu dzisiejszym do Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Mieście Lubawskim trafiła "Świąteczna paczka". Udało nam się zebrać sporo potrzebnych produktów, które przekazaliśmy dla podopiecznych Ośrodka.

Serdecznie dziękuję tym, którzy przyłączyli się do akcji i pokazali swoje otwarte i szczere serca!

SK PCK

• Drukujemy pomoce do lekcji matematyki

• 29 listopada i 2 grudnia klasa VI na lekcjach informatyki zgłębiała tajniki druku 3D. Uczniowie wraz z nauczycielem wydrukowali dwa sześciany foremne, które będą pomocą w nauce matematyki.

• "DO HYMNU" - GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

• 7 grudnia 2022 w warszawskim Kinie Kultura odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom V edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych "Do Hymnu", w którym to uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wójta Kazimierza Tomaszewskiego w Krotoszynach w Zespole Szkół w Bielicach zajęli zaszczytne II miejsce i otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 15 000. Jeszcze raz gratulujemy pani Sylwii Pisarskiej i jej podopiecznym. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

• Klasa III piecze świąteczne pierniki

• 06.12.2022 klasa III SP miała ciekawe spotkanie w restauracji "Uroki Smaku". Uczniowie poznali tajemnice wypieku pierników. Spotkali się z Mikołajem, który obdarował ich słodkościami. To była wspaniała zabawa.

• Dzień na strzelnicy

• ​​​

03.12.2022 roku odbyło się szkolenie strzeleckie podczas którego strzelcy wraz z rekrutami udoskonalali swoje umiejętności strzeleckie na terenie  Strzelnica Tylice  pod okiem wyszkolonych instruktorów.

Wiktor Karbowski

• SZKOŁA DO HYMNU - WIELKI SUKCES!

• Nasi uczniowie pod kierunkiem pani Sylwii Pisarskiej przystąpili do V edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych "Do Hymnu". W przesłuchaniach wzięło udział 251 szkół z całej Polski. Po ogłoszeniu wyników nasza szkoła zajęła II miejsce osiągając wielki sukces. Ogromne gratulacje!

• DZIEŃ PODCHORĄŻEGO I ŚLUBOWANIE UCZNIÓW SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ

• 30 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Podchorążego, którą przygotował pan Robert Wasiak. W czasie spotkania na sali gimnastycznej uczniowie szkół ponadpodstawowych złożyli uroczyste ślubowanie. Dodatkowo klasa VIII pod kierunkiem pani Anny Skoczylas, doradcy zawodowego, w nawiązaniu do ślubujących uczniów przygotowała kilka słów o tym, jak wygląda ścieżka edukacji po ukończeniu szkoły podstawowej.