• 23.06.2023 - kl. I - III SP

Zakończenie roku szkolnego edukacji wczesnoszkolnej - po części artystycznej uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali nagrody. Wyróżnienia otrzymali także uczniowie reprezentujący szkołę na konkursach powiatowych oraz za stu procentową frekwencję. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa w klasach. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku.

• HURRA EMERYTURA!

• 22 czerwca 2023 roku w naszej szkole miało miejsce pożegnanie nauczyciela języka niemieckiego pana Roberta Wasiaka, którzy po wielu latach pracy przeszedł na zasłużoną emeryturę. Uroczystość z tej okazji przygotowała pani Justyna Grabowska wraz z uczniami LOSM. Dyrekcja szkoły, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie podziękowali panu Robertowi za wieloletnią pracę wręczając kwiaty i upominki. Życzymy dużo odpoczynku i relaksu.

• Smaczne i zdrowe

• Laboratorium Przyszłości

Smaczne i zdrowe - tak uczniowie klasy III SP 21 czerwca wykonali własnoręcznie pyszne, owocowe szaszłyki. Było super.

D. Zdrojewska

• Wyjazd do kina

• 20 czerwca uczniowie klas II, III i V pojechali do kina w Grudziądzu na film pt .”Magiczna szkoła zwierząt”. Było wspaniałe.

D. Zdrojewska

• DZIEŃ OTWARTY

• 19.06.2023

W dniu dzisiejszym gościliśmy dzieci z oddziału przedszkolnego w Krotoszynach. Dzieci zostały zaproszone przez uczniów klasy trzeciej. Po występie artystycznym dzieci zwiedziły szkołę, spotkały się z panią pedagog, odwiedziły panią dyrektor w jej gabinecie. Na koniec nie zabrakło słodkiego akcentu.

• Drożdżowe bułeczki z dżemem

• Laboratorium Przyszłości

15 czerwca uczniowie klasy I SP w ramach utrwalenia dwuznaku dż przygotowali drożdżowe bułeczki, które następnie nadziewali dżemami owocowymi.

Teresa Lewandowska

• BEZPIECZNE WAKACJE

• 12 czerwca naszą szkołę odwiedziła pani policjantka Ludmiła Mroczkowska, która przeprowadziła prelekcję na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji.

• DZIEŃ DZIECKA

• 7 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Dzięki Dyrekcji oraz Radzie Rodziców było wiele atrakcji. Uczniowie mogli zjeść lody, pyszne ciasta, popcorn, frytki czy watę cukrową. Natomiast o muzykę, konkursy i dobrą zabawę zadbali animatorzy z Kondeja Company. Wszyscy świetnie się bawili i w doskonałych humorach wrócili do domu.

• Klasa 3 SP - Shops

• Laboratoria Przyszłości

Uczniowie z klocków budowali sklepy na podstawie słówek, które poznaliśmy na lekcji.

A. Mówińska-Szymanska

• SUKCES LENY W GMINNYM KONKURSIE

• 6 czerwca w Szkole Podstawowej w Biskupcu odbył się Gminny Konkurs "Liga Zadaniowa". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII, Lena Dembek i Mikołaj Kasprzycki pod opieką pani Moniki Maron. Lena zajęła I miejsce.🥇🏆 Serdecznie gratulujemy. 👏🏻👏🏻👏🏻

Monika Maron

• Warsztaty mydlarskie

• Drugiego czerwca uczniowie klas I-III brali udział w warsztatach prowadzonych przez MK Handmade For You. Zadaniem dzieci było wykonanie pachnącego mydełka i Eko Plecaka , który był projektowany i ozdobiony samodzielnie za pomocą pisaków do malowania na tkaninie. Wszyscy otrzymali także pamiątkowe dyplomy. Było super „czysto”.

• Dzień Dziecka z drukarką 3D

• Laboratorium Przyszłości

1 czerwca czniowie klasy VIII w ramach zajęć informatyki przygotowali i wydrukowali na drukarce 3D swój pierwszy projekt.

M. Preus-Różańska

• Pyszne kanapki

• Pierwszego czerwca uczniowie klasy trzeciej w ramach programu Twórczy Maluch przygotowali przepyszne kanapki promując zdrowy styl życia.

• W SŁUŻBIE PRAWU

Przeprowadziliśmy z uczniami klas VI,VII i VIIII zajęcia edukacyjne mające na celu podniesienie poziomu świadomości prawnej oraz przeciwdziałanie przestępczości wśród młodzieży.

sierż. Agnieszka Chytroń

• XIX Powiatowy Konkurs Ortograficzny

• 30 maja 2023r.w Gwiździnach odbył się XIX Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy trzeciej Maciej Witkowski. GRATULUJEMY!